دسته‌بندی نشده

طراحی آسانسور ۹ و ۱۰ نفره

طراحی آسانسور 9و 10 نفره

محدوده استاندارد ابعاد

استاندارد آسانسور مسافربر سیستم های کششی را با اندازه های مختلف از محدوده ۴ تا ۲۶ مسافر را ارائه می دهد.

نیاز شما هر چه باشد، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا اندازه مناسب را برای پروژه خود پیدا کنید – به راحتی بر موانعی مانند فضای بالاسری یا کاهش چاهک غلبه کنید.

ابعاد استاندارد آسانسور ۹ و ۱۰ نفره

این بخش به مقررات ابعاد آسانسورهای تجاری و مسکونی با ظرفیت ۹ و ۱۰ نفره می پردازیم. آسانسورهای با این ابعاد معمولا در مجتمع های بزرگ ، بیمارستان ها و در کل مکان های با ترافیک بالا مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های استاندارد را در ادامه خواهید دید.

حد اکثر مساحت کابین متناسب با ظرفیت

حداکثر مساحت کابین متناسب با ظرفیت

حداقل مساحت کابین متناسب با تعداد نفرات

حداقل مساحت کابین متناسب با تعداد نفرات

آسانسور ۹ نفره (ظرفیت ۶۷۵ کیلوگرم)

آسانسورهای مسافربر متناسب با هر شکل و اندازه – خواه ساختمان شما بزرگ باشد یا کوچک، جدید یا قدیم – طیف وسیعی از طراحی ها ، شرکت ما همه زوایای آن را پوشش می دهد. در پلن زیر یک نمونه از ابعاد کابین با ظرفیت ۹ نفره را مشاهده میکنید که مطابق استاندارد ۶۳۰۳ می باشد.در کل مساحت برای ما مهم است و کابین میتواند به هر شکلی باشد

ابعاد کابین 9 نفره

آسانسور ۱۰ نفره (ظرفیت ۷۵۰ کیلوگرم)

در شکل زیر ابعاد یک کابین آسانسور با ظرفیت ۱۰ نفره را مشاهده میکنید که مطابق با استاندارد ملی ۶۳۰۳ آسانسورهای برقی می باشد.

ابعاد کابین 10نفره

انتخاب بهترین اندازه آسانسور به کاربرد، فضای ساختمان و میزان ترافیک آن بستگی دارد. اگر مطمئن نیستید که چه اندازه آسانسور مسافربری را انتخاب کنید، تیم فنی ما می‌تواند در مورد آسانسور مناسب برای پروژه شما مشاوره دهد.

برای جزئیات کامل در مورد عرض و عمق دقیق کابین آسانسور ما، لطفاً به اطلاعات فنی مراجعه کنید. داده های فنی ما اندازه چاه آسانسور، نقشه کشی آسانسور و مشخصات آسانسور را برای اجرای هرچه بهتر ارائه می دهد.

 

کارفرمایان و مهندسین مشاور گرامی لطفا قبل از طراحی با مدیر طراحی و مهندسی شرکت ایمن آسانبر لیان تماس حاصل فرماید.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *