کابین آسانسور تخت بر تمام استیل آنتی باکتریال

کابین آسانسور تخت بر با استیل آنتی باکتریال

مشاوره آسانسور بیمارستان

مشاوران آسانسور خدمات برنامه ریزی و طراحی را ارائه می دهند تا همواره بیمارستان ها به راحتی اجرا شوند. تخصص ما گوش دادن به مشتری و شناسایی راه حلی است که به بهترین وجه برای نیازهای آسانسور آنها میتوان بکار برد. سیستم های آسانسور در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی بسیار مهم هستند و نگهداری ، ارتقاء و نوسازی آسانسور برای ساختمانها و افراد درون آنها بسیار مهم است.

ما به بیمارستانها و دیگران در صنعت بهداشت و درمان کمک می کنیم تا آسانسورشان کارآمد ، ایمن و مقرون به صرفه باشند. ما نه تنها توانایی بهبود هزینه های نگهداری و کنترل بیمارستانها را داریم بلکه می توانیم این توانایی ها را در کل سیستم های مراقبت های بهداشتی سراسر کشور نیز اعمال کنیم. خدمات مشاوره آسانسور ما بلافاصله باعث افزایش کارایی و ایمنی کلیه واحدها در بیمارستان یا سیستم مراقبت های بهداشتی می شود.

آسانسور بیمارستان: مشاوره طراحی و مشاوره نوسازی

مشاوران طراح بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی می توانند از بسیاری از خدماتی که مشاوران آسانسور ارائه می دهند ، بهره مند شوند. ممیزی آسانسور و حمل و نقل عمودی راهی سریع و مقرون به صرفه برای پاسخگو بودن ارائه دهنده خدمات آسانسور در قبال خدمات و نگهداری از آنها است که از طرف پیمانکاری موظف به انجام آن هستند. “پانچ لیست” جامع از کمبود تجهیزات و نگهداری در محل پروژه ارزیابی و محاسبه می شود و به ارائه دهنده خدمات ارسال می شود.

مشاوران آسانسور سپس تصحیح هر موردی را که در لیست پانچ درج شده است ، مدیریت می کنند و از تکمیل آن اطمینان می دهند. گزارش حسابرسی که از قرار گرفتن تجهیزات در محل ایجاد می شود شامل یک عکس فوری از هر قطعه از تجهیزات است که در بیمارستان یا سیستم مراقبت های بهداشتی نصب شده و در نهایت شفافیت ارائه دهنده خدمات فعلی آسانسور را فراهم می کند.

آسانسورهای بیمارستان با توجه به استفاده خاصی که دارند جهت جابجایی بیمار و تخت بیمار در مراکز بهداشتی و درمانی نظیر کلینیک، درمانگاه یا بیمارستان ها و… می باشد، هم از نظر ابعاد و هم از نظر نوع سیستم موتورخانه باید دارای استانداردی مشخص باشد.

آسانسور بیمارستانی

این نوع آسانسورها جهت حمل و نقل بیمارستان و یا تخت های اتاق های عمل در مرکزهای درمانی از قبیل کلینیک ها ، بیمارستان ها ،درمانگاه ها، نصب و راه اندازی می گردنند. بیمارستان ها عموما در ۲ تا ۳ طبقه و بیشتر بنا می شوند. یکی از مهمترین مواردی که باید در طراحی بیمارستان مد نظر قرار گیرد عرض راهروهاست که باید با ابعاد تخت ها و ترولی های حمل مواد و وسایل متناسب باشد که بهنگام فعالیت آنها مشکلاتی با تردد نفرات بوجود نیاید.

در بیمارستان ها ، چند ثانیه میتواند تفاوت بسیاری بوجود آورد زیرا بحث ثانیه ها میتواند مرگ و زندگی را رقم بزند .قابل اعتماد بودن ایمنی این آسانسورها برای جابجایی مسافران ، تخت ها یک ضرورت انکار ناپذیر است.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که سیستم های طراحی شرکت ایمن آسانبر لیان در طی زمان طولانی همچنان بهینه باقی بماند تا بیماران و ملاقات کنندگان بی استرس و سرو صدا ، همسطح طبقه به مقصد برسند.

امکانات اولیه پیشنهادی ما برای بیمارستان ها :

سیستم کنترل کننده فوق العاده انعطاف پذیر
کنترل سرعت بسیار قدرتمند برای آسانسور های تخت بر
سیستم داخلی تماس های فردی (Intercom) با پاسخ دهی برای شرایط خاص
نظارت گسترده ی آسانسور از طریق سیستم کنترل و مدیریت هوشمند
توانایی کنترل از راه دور ، مانیتورینگ و اصلاح کلیه پارامترها و وضعیت کابین و تبادل اطلاعات توسط مودم
دارای قابلیت بازشدن درب (Advance Door Opening )، پیش از توقف کامل جهت تسریع عملکرد خروج مسافران
سیستم نجات برق اضطراری پیشرفته UPS

جدول ابعاد چاله آسانسور بیمارستان

جدول ابعاد چاله آسانسور بیماربر

ابعاد آسانسور بیمارستان باید در معیارهایی باشد که حداقل یک برانکارد و یک همراه آن ممکن باشد وارد شوند. کابین آسانسور بیمارستان از نظر بهداشتی باید مطابق با قوانین بهداشتی باشد و در جهت پیشگیری از ضد باکتری بودن باید اقدامات احتیاطی انجام شود.

دکوراسیون داخلی آسانسورهای بیمارستانی

دکوراسیون داخلی آسانسورهای بیمارستانی، که به عنوان آسانسورهای بیمار نیز شناخته می شود ، با استیل ضد زنگ سفارشی طراحی شده است و نورپردازی بایستی بدون خیرگی و شدت نور غیر مستقیم باشد که باعث ناراحتی بیمار نشود. دکمه های کابین آسانسور بیمارستان نسبت به سایر انواع آسانسور از وضعیت پائینتری برخوردار بوده و درهای آنها از انواع دیگر پهن تر است. از طرفی اقدامات حتیاطی در مورد هر وضعیت قطع برقی بایستی انجام شود.

موقعیت استاندارد برانکارد در کابین آسانسور

موقعیت استاندارد برانکارد در کابین آسانسور

آسانسور تخت بر

این آسانسورها برای حمل بیمار بر روی یک تختخواب استاندارد به همراه پرسنل و تجهیزات لازم در نظر گرفته شده است. این آسانسور باید دارای بار ۲۵۰۰ کیلوگرم باشد، مساحت مفید کف کابین ۱۸۰۰ میلی متر با عمق ۲۷۰۰ میلی متر و عرض بازشو درب ۱۴۰۰ میلی متر در هر کجا امکان پذیر باشد ، آسانسورهای تختخوابی باید با BS EN 81-70 مطابقت داشته باشند ، مگر در مواردی که ممکن است با نیازهای بالینی مغایرت داشته باشند.

ابعاد ایده آل آسانسور تخت بر

ابعاد ایده آل آسانسور تخت بر

آسانسور برانکاردبر

این آسانسور برای حمل مسافر (بیمار) بر روی واگن برقی (ابعاد: ۸۰۰ میلی متر در ۲۳۷۵ میلی متر) یا بیمار روی برانکارد به همراه کادر و تجهیزات لازم یا یک تختخواب استاندارد استاندارد بیمارستان خالی در نظر گرفته شده است.

یک آسانسور چرخ دستی / برانکارد باید دارای بار ۱۶۰۰ کیلوگرم با مساحت مفید کف کابین از ۱۴۰۰ میلی متر عرض ۲۴۰۰ میلی متر عمق و بازشو مفید درب ۱۴۰۰ میلی متر باشد. در جایی که از این آسانسورها برای تردد مسافر عمومی استفاده می شود ، هرگونه دستگیره نصب شده نباید وارد قسمت سکوی برانکارد شود.

آسانسور مناسب برای چرخ دستی / برانکارد باید مطابق با BS EN 81-70 باشد.

ابعاد ایده آل آسانسور برانکاردبر

ابعاد ایده آل آسانسور برانکاردبر

آسانسورهای بیمارستانی ممکن است به عنوان نیمه خودکار ، اتوماتیک کامل یا هیدرولیک طراحی و ساخت شوند.

ابعاد آسانسورهای بیماربر مطابق با استانداردهای بین المللی

مطابق با استاندارد حداقل ابعاد داخلی کابین آسانسور های تخت بر عمق ۲۴۰۰ و عرض ۱۴۰۰ میلیمتر و کابین آسانسورهای برانکاردبر عمق ۲۱۰۰ و عرض ۱۱۰۰ میلیمتر می باشد .

حداقل ابعاد آسانسورهای بیماربر

حداقل ابعاد آسانسورهای بیماربر

جدول ابعاد استاندارد آسانسور بیماربر برای طراحی

جدول ابعاد استاندارد آسانسور بیماربر برای طراحی

تذکر مهم! آسانسورهای بیمارستان باید توسط افراد متخصص تعمیر و نگهداری آسانسور بصورت دوره های یک ماهه از طرف شرکت‌های مجاز تعمیر آسانسور، مورد بازدید قرار گیرند.

اگر در بیمارستان و یا صنعت مراقبت های بهداشتی هستید و به دنبال یک متخصص آسانسور با تخصص در بیمارستان و مراقبت‌های بهداشتی هستید، می توانیم بهترین کمک را به شما کنیم. هدف ما این است که منافع بیمارستان و / یا موسسه مراقبت های بهداشتی را به گونه ای نشان دهیم که آسانسورهای شما و تمام دارایی های حمل و نقل عمودی شما کارآمد و مقرون به صرفه باشند امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید!

(( زندگی انسان از هر چیز دیگری مهمتر و با ارزش تر است ))

در زیر نمونه های از آسانسورهای بیماربر را مشاهده میکنید :

آسانسور تخت بر دوبلکس

آسانسور تخت بر دوبلکس

آسانسور بیماربر دوبلکس

آسانسور بیماربر دوبلکس

آسانسور بیمارستان در طراحی دوبلکس

آسانسور بیماربر و بیمارستانی در بوشهر، عسلویه و کنگان

مجموعه بوشهرلیفت با سال‌ها تجربه در زمینه فروش و تعمیرات آسانسور در بوشهر، یکی از بروزترین و مطمئن‌ترین شرکت‌های آسانسور در جنوب کشور محسوب می‌شود.

ما در زمینه فروش انواع آسانسورهای بیمارستانی فعالیت داریم. جهت مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *