اخبار آسانسور

اطلاعیه مهم استاندارد ادواری آسانسور

استاندارد ادواری آسانسور

اطلاعیه مهم آسانسور

قابل توجه شرکت های آسانسوری محترم

لطفا جهت جلوگیری از مشکلات آتی در اولین فرصت اطلاعیه فوق را در دونسخه به امضای کارفرمایان خود رسانده، یک نسخه تحویل کارفرما و نسخه دیگر در پرونده قرارداد ثبت شود.

.

اطلاعیه مهم سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران

بسمه تعالی

.
قابل توجه افراد حقیقی، حقوقی، مالکان، استفاده کنندگان، مدیران و هیئت مدیره ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، صنعتی، بیمارستانی و غیره… .

به اطلاع می رساند، به علت به وجود آمدن حوادث ناگوار در بهره برداری از آسانسورهایی که فاقد ایمنی کامل می باشند، انجام موارد ذیل اجباری و لازم الاجرا می باشد:

  • شرکت های فروشنده آسانسور تا زمانی مسئولیت آسانسور فروخته شده را عهده دار خواهند بود که مالکان یا استفاده کنندگان، قرارداد معتبر سرویس و نگهداری با شرکت فروشنده آسانسور عضو سندیکا و دارای پروانه طراحی و مونتاژ از سازمان صنعت، معدن و تجارت منعقد نمایند.
  • در خصوص آسانسورهایی که بیش از سه سال از زمان بهره برداری آنها می گذرد، ضروری است که توسط شرکت های فروشنده عضو سندیکا و طی قرارداد جداگانه ای نسبت به جنرال سرویس آسانسورهای مذکور اقدام شده و گواهی استاندارد ادواری آنها اخذ گردد و این امر به صورت سالیانه لازم الاجرا می باشد.

بدیهی است اجرای این فراخوان از مورخ اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به مدت سه ماه اعلام می گردد. چنانچه از سوی مالکان، مدیران و استفاده کنندگان اقدام جدی صورت نپذیرد و باعث بوجود آمدن هر گونه حوادث مالی یا جانی گردد، مسئولیت قانونی حوادث به عهده آنها خواهد بود.

تذکر : این اطلاعیه به منزله اخطار قانونی قلمداد شده که در مراجع قضایی قابل استناد خواهد بود.

.

تصویر اطلاعیه استاندارد ادواری آسانسور

اطلاعیه استاندارد سالیانه آسانسور بصورت ادواری

.

بنابراین هم کارفرمایان و هم شرکت های دارای پروانه طراحی و مونتاژ معتبر این مسئله مهم را بایستی در نظر بگیرند که ضمن اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور ، بازدید سالیانه بازرسی آسانسور جهت تایید سلامت آسانسور خود را مد نظر داشته تا با مشکلات ناگوار مواجه نگردند.

.

نوشته های مرتبط

3 فکر در مورد “ اطلاعیه مهم استاندارد ادواری آسانسور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *