اخبار آسانسور

تعرفه نصب و راه اندازی آسانسور در سال ۹۹

تعرفه نصب آسانسور در سال 99

چند جمله با کارفرمایان

تخصص خاص داشتن در یک حرفه مهمترین مولفه های یک کسب و کار است و کارفرمایان در مورد خرید و نصب آسانسور بایستی بیشترین توجه را نسبت به آن داشته باشند.

با توجه به افزایش نوسانی قیمت قطعات آسانسور مسلما برای شما بسیار مهم است که کالایی که هزینه زیادی برای شما داشته بیشترین بازدهی را دارا بوده و حداقل در چندین سال اول استفاده خرابی نداشته یا کمترین خرابی را داشته باشد لذا در کنار کیفیت خوب قطعات یک نصب خوب میتواند ضامن سلامت آسانسور شما باشد.

بنابراین اینجاست که نقش انتخاب یک مجموعه حرفه ای پر رنگ می شود و خود را نشان می دهد ، میتواند به شما کمک زیادی کند.شرکت ایمن آسانبر لیان با بیش از ده سال تجربه در زمینه آموزش نصب و راه اندازی آسانسور یکی از بهترین گزینه ها برای شما میتواند باشد.

ما به شما قول می دهیم نتیجه نهایی رضایت شما را بطور ۱۰۰ درصد جلب خواهد کرد.پس بدون نگرانی با ما تماس بگیرید و از مزایای همکاری ما بهره مند شوید.شاید در نگاه اول این هزینه برای شما سخت باشد ولی رضایتمندی مشتریان ما در طی سالیان گذشته این نوید را به شما خواهد داد که هزینه ای که هم اکنون می کنید یک نوع سرمایه گذاری برای آینده شماست پس در خرج کردن آن دقت نمائید .

نرخنامه نصب آسانسور

در ذیل نرخنامه نصب و راه اندازی آسانسور از مرحله ریل کشی تا استاندارد برای شما مشتریان گرامی آورده شده است.

تعرفه نصب آسانسور بوشهر لیفت در سال 99

نوشته های مرتبط

2 فکر در مورد “ تعرفه نصب و راه اندازی آسانسور در سال ۹۹

  1. امین گفت:

    ینی هر توقف ۵ میلیون دستمزد خالص نصابه؟

    1. درود این تعرفه برای شرکت ها می باشد نه نصاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *