اخبار آسانسور

تعرفه نصب آسانسور در سال ۱۴۰۲

تعرفه نصب آسانسور در سال 1402

چند جمله با کارفرمایان

تخصص خاص داشتن در یک حرفه مهمترین مولفه های یک کسب و کار است و کارفرمایان در مورد خرید و نصب آسانسور بایستی بیشترین توجه را نسبت به آن داشته باشند.

با توجه به افزایش نوسانی قیمت قطعات آسانسور مسلماً برای شما بسیار مهم است که کالایی که هزینه زیادی برای شما داشته بیشترین بازدهی را دارا بوده و حداقل در چندین سال اول استفاده خرابی نداشته یا کمترین خرابی را داشته باشد لذا در کنار کیفیت خوب قطعات یک نصب خوب میتواند ضامن سلامت آسانسور شما باشد.

بنابراین اینجاست که نقش انتخاب یک مجموعه حرفه ای پر رنگ می شود و خود را نشان می دهد ، میتواند به شما کمک زیادی کند.شرکت ایمن آسانبر لیان با بیش از یازده سال تجربه در زمینه آموزش نصب و راه اندازی آسانسور یکی از بهترین گزینه ها برای شما میتواند باشد.

ما به شما قول می دهیم نتیجه نهایی رضایت شما را بطور ۱۰۰ درصد جلب خواهد کرد.پس بدون نگرانی با ما تماس بگیرید و از مزایای همکاری ما بهره مند شوید.شاید در نگاه اول این هزینه برای شما سخت باشد ولی رضایتمندی مشتریان ما در طی سالیان گذشته این نوید را به شما خواهد داد که هزینه ای که هم اکنون می کنید یک نوع سرمایه گذاری برای آینده شماست پس در خرج کردن آن دقت نمائید .

نرخنامه نصب آسانسور

در ذیل نرخنامه صفر تا صد نصب و راه اندازی آسانسور از مرحله ریل کشی تا تحویل استاندارد برای شما مشتریان گرامی آورده شده است.

 

تعرفه نصب آسانسور در سال 1402

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *